خدمات ما

Standard & Quality Journal

خدمات ما۱۳۹۸/۴/۲۶ ۴:۴۳:۵۵

واحد تحریریه

هیئت تحریریه به عنوان سفیران نشریه عمل می‌کنند. کیفیت مجله تا حد زیادی به خاطر اعضا و مدارک تحصیلی آن‌ها مورد قضاوت قرار می‌گیرد. به غیر از اعتباری که برای مجله فراهم می‌کند، نقش هیئت تحریریه راهنمایی و حمایت از ویراستار و سردبیر است.

افتخار ما این است که تیمی متشکل از برترین کارشناسان استاندارد، مدیران کنترل کیفیت و مسئولین فنی را در جهت اشاعه و ترویج فرهنگ استاندارد و کیفیت در کنار خود داریم.
خرسندیم که از مرزها گذشته و از اساتید، کارشناسان و مدیران خارج از کشور نیز در تیم تحریریه خود بهره‌مندیم تا بتوانیم به بهترین شکل و با به‌روزترین شیوه‌های بین‌المللی در جهت انجام رسالت خود گام برداریم.

واحد تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه یا Research and Development که به صورت مخفف R&D مورد اشاره قرار می‌گیرد، بیش از نیم قرن است که به صورت جدی در سازمان‌ها، کسب و کارها و دولت‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.
تحقیق و توسعه، کار خلاقانه‌ای است که در یک چارچوب سیستماتیک سامان می‌یابد تا به دانش موجود در زمینه‌ی انسان، فرهنگ و جامعه بیفزاید و برای این دانش، کاربردهای تازه‌ای را ایجاد کند.

نشریه استاندارد و کیفیت به عنوان پیشگام و تخصصی‌ترین نشریه حوزه استاندارد و کیفیت، تولید دانش نوین پیرامون عناوین علمی و فن­‌آورانه استاندارد و کیفیت به‌منظور توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد و کیفیت را وظیفه خود می‌داند و در تلاش است که با کمک مدیران، کارآفرینان، کارشناسان استاندارد، مدیران کنترل کیفیت و مسئولین فنی واحدهای صنعتی به این هدف دست یابد.

واحد بازرگانی

داشتن آگاهی کافی در مورد سیستم‌های بازاریابی، تکنیک‌های فروش و روش‌های تأمین، تدارکات و خرید، مسائل مربوط به عقد قراردادهای فروش و خرید و نکات حقوقی آن‌ها، قوانین تجارت و همچنین دیگر قوانین مرتبط برای یک مدیر بازرگانی ضروری می‌باشد.

نشریه استاندارد و کیفیت با بهره‌گیری از مجرب‌ترین تیم بازرگانی، توانسته جایگاه برترین و باکیفیت‌ترین نشریه حوزه استاندارد و کیفیت در سطح کشور را از آن خود کند. همچنین این نشریه افتخار آن را دارد که محلی برای دیده شدن و شناخته شدن واحدهای برتر استاندارد و کیفیت باشد.

واحد طراحی

طراحی گرافیک یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین عناوین شغلی در زمینهٔ طراحی و تکنولوژی است. طراحان گرافیک بیشتر در زمینهٔ کارهای چاپی و سفارشی فعالیت دارند، مثل پوستر، بروشور، دعوت‌نامه، کارت ویزیت و طرح‌هایی از این قبیل.

تیم طراحان نشریه استاندارد و کیفیت متشکل از طراحان گرافیکی، بصری و کاربری است. تیم طراحان ما به خوبی قوانین طراحی و ترکیب‌بندی را می‌دانند و جانی تازه در دل صفحات دمیده‌اند. طراحان ما نه تنها در حوزه طراحی گرافیک بلکه متخصصانی به‌نام در طراحی سایت، اپلیکیشن و وایرفریم هستند. آن‌ها وظیه «نگاه و احساس» نشریه را برعهده دارند.

در زندگی مهم این نیست که به ایده‌آل زندگی‌تان برسید بلکه مهم این است که در مسیر رسیدن به ایدهآل زندگی‌تان حرکت کنید.